Ekologia zasilania LPG

Doskonale zdajemy sobie sprawę z szybkiego rozwoju naszej cywilizacji. Wiemy również o tym, że często za rozwojem idzie zanieczyszczenie środowiska.
Jest to niewątpliwie bardzo niekorzystny efekt uboczny tego procesu. Wiele organizacji na całym świecie działa na rzecz wzrostu świadomości ekologii wśród mieszkańców naszej planety. Setki tysięcy ludzi troszczy się o przyszłość ziemi, przyrody ale przede wszystkim o przetrwanie bezcennego dobra jakim jest środowisko naturalne.

Ekologia okiem naszej firmy

Nasza firma docenia i popiera wysiłki organizacji ekologicznych zmierzające do zapobiegania dalszej dewastacji środowiska, w którym żyjemy. Zdajemy sobie sprawę, że dzięki wysokiej pozycji jaką wypracowaliśmy przez lata na rynku samochodowych instalacji gazowych możemy mieć duży wkład w przywrócenie równowagi ekologicznej naszej planety.

  • Nasze instalacje LPG
    Jednym z przejawów naszego pro-ekologicznego stosunku do świata jest fakt, iż samochody przystosowywane przez nas do zasilania LPG spełniają najnowsze europejskie normy emisji spalin EURO 5 i dzieki temu ograniczamy emisją szkodliwych substancji do atmosfery.

  • Zmiana zasilania pojazdów na paliwa gazowe sprzyja, zmiejszeniu emisji spalin i ograniczeniu efektu cieplarnianego. Autogaz jest paliwem ekologicznym. To nie suchy slogan. Wynika to między innymi z tego, iż mieszanka powietrzno-paliwowa w silniku zasilanym LPG jest bardziej jednorodna, aniżeli przy zasilaniu benzyną. W związku z tym następuje dokładniejsze spalanie nawet w pojazdach nie wyposażonych w sondę lambda zapewniającą kontrolę jakości spalania i bez katalizatora, który dopala i oczyszcza spaliny. Lepsze spalanie mieszanki pozwala na zmniejszenie zawartości substancji szkodliwych, obecnych w spalinach.

Skontaktuj sie

Ceny paliw

Średnie ceny paliw płynnych:

4.80 zł
4.76 zł
2.40 zł

-> Kalkulator Twoich oszczędności