Komponenty dostarcza nam firma AC Spółka Akcyjna. Przedsiębiorstwo jest czołowym producentem innowacyjnych mikroprocesorowych sterowników do regulacji wtrysku gazy LPG/CNG o nazwie STAG. STAG to główny produkt firmy oraz najbardziej rozpoznawana i najchętniej kupowana marka podzespołów elektronicznych do gazu LPG/CNG na rynku polskim i świecie. Firma działa na rynku od prawie 30 lat. Produkty AC Spółka Akcyjna trafiają do największych hurtowni motoryzacyjnych i renomowanych warsztatów serwisowych w: Australii, Wielkiej Brytanii, Niemczech, Włoszech, Belgii, Stanach Zjednoczonych, Portugalii, Bułgari, Czechach, Estonii, Grecji, Indiach, Tajlandii, Turcji, Serbii, Chorwacji, Bośni i Hercegowinie, Mołdawii, Litwie, Słowacji, Węgrzech, Białorusi i Rosji. Dzięki temu, że AC Spółka Akcyjna dysponuje własnym działem badawczo-rozwojowym, przedsiębiorstwo pretenduje do grona europejskich liderów w dziedzinie stosowania nowoczesnych technologii i wytwarzania zaawansowanych technicznie, innowacyjnych sterowników do regulacji wtrysku gazu LPG/CNG. Oferowane sterowniki są wyposażone w adaptery do komunikacji z OBD II i EOBD oraz spełniają wymogi normy emisji spalin Euro 5.

Mikroprocesorowy sterownik sekwencyjnego wtrysku gazu STAG-300 plus, powstał na bazie sprawdzonego i niezawodnego układu STAG-300. Zmodernizowany sterownik wyposażony jest w unowocześnione oprogramowanie z dodatkową mapą graficzną 3D, umożliwiającą prezycyzyjne dawkowanie wtrysku gazu w zależności od prędkości obrotowej silnika. Urządzenie posiada opcję dodatkowej ręcznej korekty parametrów pracy, w zależności od temperatury wtryskiwanego gazu oraz możliwość podgrzewania wtryskiwaczy gazowych. Rozszerzenie oprogramowania sterownika o dodatkowe funkcje precyzyjnego dawkowania wtrysku gazu sprawia, że samochody z instalacją opartą na sterowniku STAG-300 plus, spełniają normy emisji spalin Euro 5. Sterownik jest przeznaczony do wszystkich samochodów wyposażonych w silniki benzynowe o liczbie cylindrów od 1 do 8, w tym turbo, system dolotowy bez przepustnicy valvotronic; stosowany np. w BMW, full group, półsekwencyjny i sekwencyjny wtrysk benzyny. Wbudowany w sterowniku emulator wtryskiwaczy benzyny jest zakończony wtyczką typu Europa/Bosch. STAG-300 plus współpracuje z programem AcGasSynchro. Zaawansowana technologia wykonania wyrobu jest gwarancją niezawodności STAG-300 plus.

Zalety i funkcje sterownika STAG-300 plus:

*mapa graficzna 3D, korekcja od obrotów silnika, wizualizacja graficzna i cyfrowa,
*filtr sygnałów obrotów silnika,
*typ sterowania wtrysków,
*max obciążenie silnika,
*podgrzewanie wtryskiwaczy,
*próg odcinania dotrysków,
*dodatkowe ustawienie wtryskiwaczy gazowych,
*nowe algorytmy pracy na CNG,
*dokładny podgląd parametrów pracy na oscyloskopie,
*intuicyjny sposób kalibracji sterownika,
*całkowicie wodoszczelna obudowa,
*niezauważalny moment przełączania na zasilanie gazowe,
*automatyczne przełączenie na benzynę w przypadku braku gazu (sygnalizowanie dźwiękiem),
*przełącznik B/G ze wskazaniem poziomu gazu,
*wbudowany sekwencyjny emulator wtryskiwaczy benzyny,
*utrzymuje kluczowe parametry pracy silnika: moc, moment obrot. na poziomie identycznym jak przy zasilaniu benzyną,
*spełnia wymagania normy emisji spalin Euro 5,
*sterownik współpracuje ze wszystkimi reduktorami i wtryskiwaczami gazu,
*dostępny z końcówkami wtryskiwaczy gazu typu: RAIL, VALTEK, REG, ZAVOLI,
*3 lata gwarancji.

WWW.AUTOGAZ.SIEWIERZ.PL
Copyright by CAR-GAZ Siewierz.
Wszelkie prawa zastrzeżone.
Znaki handlowe innych firm są ich prawną własnością, pojawiają się na powyższej stronie służąc jedynie celą prezentacji.